پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرهنگي

چهره اثرتاریخی بندمیزان در شوشتر نمایان شد

پیام خوزستان - اهواز - اثر تاریخی بندمیزان یکی از آثار ثبت جهانی شوشتر که با افزایش دبی سد گتوند تا مرز یک هزار و700متر مکعب در ثانیه، به طور کامل زیر آب رفته بود با کاهش دبی خروجی آب سد، چهره آن بار دیگر نمایان شد.

دومین گروه مهندسان ارزیاب نوسازی مدارس راهی خوزستان شد

پیام خوزستان - اهواز - دومین گروه مهندسان ارزیاب سازمان نوسازی مدارس، از استان‌های خراسان رضوی، بوشهر، هرمزگان، کرمان، زنجان، اردبیل، کردستان و فارس برای بررسی وضعیت فضاهای آموزشی و ارزیابی میزان خسارات وارده به مدارس به استان خوزستان اعزام شدند.

بخشی از مشکل اهالی رسانه خودشان هستند

پیام خوزستان - اهواز - معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخشی از مشکل اصلی ما رسانه ها خودمان هستیم چرا که خودمان را مطرح نمی‌کنیم و تخصص خود را واکاوی نمی‌کنیم و فقط به دستگاه های دیگر سرویس می دهیم.

500 چشمه فصلی و دائمی در شهرستان اندیکا پرآب شد

پیام خوزستان - اهواز- سرپرست فرمانداری شهرستان اندیکا گفت:بارش های مناسب و پر شدن سفره های زیرزمینی باعث شده بیش از 500دهنه چشمه و رودخانه فصلی در شهرستان اندیکا جان تازه ای بگیرند.

تعیین عامل تطبیق و استانداردسازی کیفیت خدمات تأسیسات گردشگری در خوزستان

پیام خوزستان - سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی خوزستان گفت: با تأیید اداره‎کل نظارت ارزیابی خدمات گردشگری، شرکت گردشگر پایدار رایان خوزستان در ...

وفاداری مردم به آرمان های انقلاب در سیل اخیر بار دیگر نمایان شد

پیام خوزستان- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: اتحاد مردم، دولت و نیروهای مسلح در سیل اخیر همبستگی اسلامی، ملی و وفاداری مردم نسبت به آرمان‌های انقلاب را به رخ دشمنان کشید.

انجمن ادبی کودک ونوجوان گتونددر زادروزقیصرامین پورگشایش یافت

پیام خوزستان- در آیینی به مناسبت زاد روز قیصر امین پور شاعر معاصر انقلاب و دفاع مقدس، انجمن ادبی کودک و نوجوان وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گتوند با عنوان `آیینه های ناگهانی` در این شهرستان راه اندازی شد.

منتظران منجی در اهواز میلاد ولیعصر (عج) را جشن گرفتند

پیام خوزستان - اهواز – ایرنا – منتظران منجی آخرالزمان ، نیمه شعبان زادروز ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت،را با برپایی جشن های با شکوه در بسیاری از نقاط شهر اهواز گرامی داشتند.

بازگشایی مدارس مناطق سیل زده باتوجه با شرایط هر منطقه است

پیام خوزستان - اهواز - معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: تصمیم گیری برای بازگشایی مدارس در مناطق سیل زده خوزستان متناسب با شرایط هر منطقه انجام می شود.

بارندگی به 73 بنای تاریخی دزفول خسارت زد

پیام خوزستان - دزفول - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دزفول گفت: بارندگی های فروردین ماه امسال به 73 اثر تاریخی دزفول شامل خانه، سابات، پل و بقعه خسارت وارد کرده است.

با فروکش کردن سیل، سیل‌زدگان از مُد نیفتند

پیام خوزستان - اهواز - پایگاه خبری کاوش مطلبی با عنوان `با فروکش کردن سیل، سیل‌زدگان از مُد نیفتند` به قلم ستاره لطفی منتشر کرده است.

کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شوش رفت

پیام خوزستان - دزفول - معاون هنری و سینمایی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: برای ابراز همدردی با مردم سیل زده استان خوزستان، کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شهرستان شوش رفتند.

میراث فرهنگی شوشتر خسارتی از سیل ندیده است

پیام خوزستان - تهران - معاون میراث سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: خوشبختانه تاکنون هیچگونه خسارتی ناشی از سیل اعم از خسارت عمده و بزرگ به میراث جهانی شوشتر در خوزستان وارد نشده است.

دانشگاه در جمع آوری اطلاعات سیل و ثبت مستندات نقش مهمی دارد

پیام خوزستان - اهواز - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاهیان نقش مهمی در جمع آوری اطلاعات حادثه سیل و ثبت مستندات دارند که با حضور دانشجویان و دانشکده های مختلف این امر به خوبی محقق می شود.

15 اقدام فوری برای سلامت دانش‌آموزان سیل‌زده ابلاغ شد

پیام خوزستان - اهواز - وزیر آموزش‌ و پرورش در بخشنامه‌ای 15 اقدام فوری و لازم در حوزه سلامت جسم و روان دانش‌آموزان سیل‌زده را برای اجرا به مدیران کل، معاونان تربیت‌بدنی و سلامت و روسای ادارات سلامت و تندرستی سراسر کشور ابلاغ کرد.

عین دو؛ ایستاده در سیلاب و فاضلاب

پیام خوزستان - اهواز - پایگاه خبری رهیاب مطلبی با عنوان `عین دو؛ ایستاده در سیلاب و فاضلاب` منتشر کرده است.

نمایش ‌درمانگران برای کاهش آلام سیل‌زدگان به خوزستان آمدند

پیام خوزستان - تهران- مدیر انجمن نمایش درمانی ایران با تاکید بر اهمیت بهره‌گیری از کمک‌های روانی در کاهش آلام آسیب‌دیدگان حوادث غیرمترقبه از اعزام گروهی نمایش‌درمانگر به استان خوزستان و به‌زودی دیگر استان‌های سیل‌زده خبر داد.

جای خالی سلبریتی‌های خانه نشین شده در سیل

پیام خوزستان - اهواز - روزنامه کارون مطلبی با عنوان `جای خالی سلبریتی‌های خانه نشین شده در سیل` به قلم مرتضی آژند منتشر کرده است.

هفته نامه صدای شوش مجوز گرفت

پیام خوزستان - دزفول - هفته نامه صدای شوش مجوز خود را از هیات نظارت بر مطبوعات استان خوزستان دریافت کرد.

کارگروه رسیدگی به امور فرهنگی مناطق سیل‌زده تشکیل می‌شود

پیام خوزستان - اهواز - همزمان با نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جدید با موضوع بررسی وضعیت مناطق سیل زده کشور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشنهاد کرد که «کارگروه رسیدگی به امور فرهنگی مناطق سیل زده » تشکیل شود.

برنامه های آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز تغییر کرد

پیام خوزستان - اهواز - معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز برنامه‌های آموزشی این دانشگاه و تغییرات اعمال شده ، همزمان با آغاز مجدد کلاس‌های درسی را تشریح کرد.

ساعت شروع به کارمدارس ابتدایی اهواز و کارون تغییر کرد

پیام خوزستان - اهواز - مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ساعت شروع به کار مدارس ابتدایی مناطق چهارگانه شهرستان های اهواز و کارون با هماهنگی مدیریت بحران خوزستان 8:30 دقیقه صبح اعلام شده است.

آزمون نهایی متوسطه اول درخوزستان امسال متفاوت برگزار می شود

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: امتحانات نهایی امسال دانش آموزان متوسطه اول در خوزستان به دلیل 2 هفته تعطیل شدن مدارس مناطق سیل زده این استان، تا جایی که از کتاب تدریس شده، گرفته می شود.

تجهیزات آموزشی دربین مدارس مناطق سیل زده خوزستان توزیع شد

پیام خوزستان - اهواز- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: تجهیزات آموزشی در بین مدارس مناطق سیل زده 14 منطقه آموزشی استان امروز شنبه با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش توزیع شد.

خطر سیلاب فعلاً کوشک حمیدیه را تهدید نمی‎کند

پیام خوزستان - معاون میراث فرهنگی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: باتوجه به میزان فعلی دبی رودخانه در حمیدیه، در حال حاضر خطر جدی‎ای ...

انتشار فراخوان کمک‌رسانی «کاروان مهر هنرمندان استان خوزستان» به مردم سیل‌زده

پیام خوزستان - کاروان مهر هنرمندان استان خوزستان با هدف کمک به مردم سیل‌زده استان‌های غرب و جنوب غرب کشور فراخوان کمک‌رسانی را منتشر کرد. به گزارش ایسنا ـ ...

رشد 13 درصدی اقامت گردشگران نوروزی در خوزستان

پیام خوزستان - سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با بیان این‎که بیش از هفت میلیون گردشگر در نوروز 98 در سطح استان ...

در ضرورت آموزش «خبرنگاری در بحران»

پیام خوزستان - دکتر علی یاری، مدیر امور فرهنگی دانشگاه شهید چمران اهواز، دکترای زبان و ادبیات فارسی و پیشکسوت رسانه، در یادداشتی که در اختیار ایسنا قرار ...

سیل حریف سازه‌های آبی ـ تاریخی دزفول نشد

پیام خوزستان - رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول با بیان این که عمده خسارت‌های وارده به آثار باستانی این شهرستان ناشی از بارندگی است و سیل ...

«بند میزان» میزان نیست

پیام خوزستان - یک دوستدار میراث فرهنگی و گردشگری گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر و سیلابی شدن برخی از رودخانه‌های استان خوزستان مانند کارون تهدید جدی برای ...

مسجد «حاج‎علی حاج علی‎اکبر» شوشتر ثبت ملی شد

پیام خوزستان - مسجد حاج ‎ علی حاج علی ‎ اکبر در شوشتر در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد. به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، رئیس اداره میراث فرهنگی شوشتر اظهار ...

تلاش برای برپایی هفته جهانی گرافیک در خوزستان

پیام خوزستان - انجمن هنرهای تجسمی استان خوزستان با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان هفته گرافیک را همزمان با ...

پایگاه حفظ و مرمت پل باستانی دزفول ایجاد خواهد شد

پیام خوزستان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول گفت: با همکاری سازمان میراث فرهنگی کشور، پایگاه مستقل حفظ و مرمت پل باستانی دزفول در آینده نزدیک ایجاد خواهد شد.

هفته نامه صدای شوش مجوز گرفت

پیام خوزستان- هفته نامه صدای شوش مجوز خود را از هیات نظارت بر مطبوعات استان خوزستان دریافت کرد.

تحصیل در خوزستان تا پایان اردیبهشت ادامه دارد

پیام خوزستان- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مدارس استان روز شنبه 31 فروردین‌ماه بازگشایی می‌شوند و روند ادامه تحصیل دانش‌آموزان تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه پیدا می‌کند.

شمار موکبهای اربعین در مناطق سیل زده خوزستان به 152رسید

پیام خوزستان- رییس کمیته اسکان، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین حسینی خوزستان گفت: گفت: شمار موکبهای اربعین که هم اکنون به مناطق سیل زده خوزستان خدمت رسانی می کنند به 152 موکب رسید.

«بند میزان» میزان نیست

پیام خوزستان- یک دوستدار میراث فرهنگی و گردشگری گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر و سیلابی شدن برخی از رودخانه‌های استان خوزستان مانند کارون تهدید جدی برای سازه‌های آبی ـ تاریخی شوشتر و بناهای تاریخی و باستانی این شهر به وجود آمد.

سیل حریف سازه‌های آبی ـ تاریخی دزفول نشد

پیام خوزستان- رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول با بیان این که عمده خسارت‌های وارده به آثار باستانی این شهرستان ناشی از بارندگی است و سیل خسارت چندانی وارد نکرده گفت: ما در دزفول به طور عمده با بارندگی‌ها مشکل داشتیم به ویژه از سال 97 تا 98 که بارندگی‌ سبب آسیب رسیدن به بیش از 73 اثر باستانی در دزفول شد.

رشد 13 درصدی اقامت گردشگران نوروزی در خوزستان

پیام خوزستان- سرپرست معاونت گردشگری اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با بیان این‎که بیش از هفت میلیون گردشگر در نوروز 98 در سطح استان اقامت داشتند، از افزایش 13 درصدی این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

ارسال کتاب و اسباب‌بازی برای کودکان سیل‌زده خوزستان

پیام خوزستان- مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان تهران از آماده‌سازی بسته‌های متنوعی از کتاب و اسباب‌بازی در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران خبر داد و از مردم خواست کمک‌های خود در این زمینه را به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان اهدا کنند تا به مناطق سیل‌زده ارسال شود.

بارندگی به 73 بنای تاریخی دزفول خسارت زد

پیام خوزستان- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دزفول گفت: بارندگی های فروردین ماه امسال به 73 اثر تاریخی دزفول شامل خانه، سابات، پل و بقعه خسارت وارد کرده است.

سیلاب به 538 مدرسه خوزستان خسارت وارد کرد

پیام خوزستان - اهواز - وزیر آموزش وپرورش گفت: 538 مدرسه در نقاط مختلف خوزستان براثر سیلاب اخیر در این استان آسیب دیده است.

148هزار مسافر نوروزی ازجاذبه های آبی اروند وکارون دیدن کردند

پیام خوزستان - آبادان - مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: در تعطیلات نوروز امسال حدود 148 هزار مسافر و گردشگر در بندر خرمشهر از جاذبه های دریایی کارون و اروند رود استفاده کردند.

اطلاع رسانی دقیق و سریع از ضرورت های شرایط بحرانی است

پیام خوزستان - اهواز - مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی اطلاع رسانی شایسته و دقیق را از ضرورت های شرایط بحرانی از جمله سیل برشمرد و گفت: اطلاع رسانی به موقع از انتشار شایعات مخرب جلوگیری کرده و از دغدغه های آسیب دیدگان می کاهد.

60 مدرسه خرمشهر برای اسکان سیل زدگان آماده شد

پیام خوزستان - آبادان - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خرمشهر گفت: 410 کلاس درس در 60 مدرسه این شهرستان برای اسکان اضطراری سیل زدگان آماده شد.

سیلاب سفرهای نوروزی به دزفول را کاهش داد

پیام خوزستان - دزفول - با وجود بارش های زمستان که مناظر طبیعی زیادی در شهرستان دزفول خلق کرده بود به علت وقوع سیلاب، سفر گردشگران به این شهرستان در نوروز 98 با کاهش قابل ملاحظه ای همراه بود.

مدیریت اطلاع رسانی در بحران با کیست؟

پیام خوزستان - اهواز - ایرنا – رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر ضرورت تعیین «سخنگوی بحران» در کشور و استان های درگیر با سیل گفت: مسئولیت انتشار شایعات، اخبار دروغ و تهدید روانی مردم در معرض بحران، رسانه ها و مسئولان رسمی سازمان مدیریت بحران هستند، زیرا با برآورده نکردن نیاز مردم در کسب اطلاعات صحیح و به موقع، آنها را به استفاده از منابع غیررسمی سوق می دهند.

دانش آموزان مناطق سیل زده خوزستان از تحصیل باز نمی مانند

پیام خوزستان - اهواز- مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: آموزش به دانش آموزان مناطقی از استان که درگیر سیلاب هستند و امکان حضور در مدرسه را ندارند در محل های استقرار آن ها انجام می شود و از ادامه تحصیل خود باز نخواهند ماند.

زائران عتبات از دفاتر رسمی ویزای رایگان تهیه کنند

پیام خوزستان - اهواز - مدیر کل حج و زیارت خوزستان از متقاضیان تشرف به شهرهای مقدس عراق خواست برای صدور ویزای رایگان تنها به دفاتر رسمی و مجاز حج و زیارت در شهرهای مختلف استان مراجعه کنند.

مدیرعامل ایرنا برای بازدید از نقاط سیل زده به خوزستان آمد

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در راس هیاتی بلندپایه از مسئولان ایرنا و موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران به منظوربررسی وضعیت بحران سیل در خوزستان و دیدار با خبرنگاران این سازمان در استان روز یکشنبه به اهواز آمد.

نمایش فیلم‌های روز در اردوگاه سیل‌زدگان خوزستان

پیام خوزستان - رییس انجمن سینمای جوانان خوزستان از نمایش فیلم‌های روز توسط واحد سینماسیار این انجمن در اردوگاه سیل‌زدگان خوزستان خبر داد. حمید آل‌حمودی در ...

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: کتابخانه‌ های سیار در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» در دومین سفر خود با حضور در محل اسکان خانواده‌ های سیل‌ زده‌ منطقه آهودشت شوش به اجرای برنامه‌ های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان پرداختند.

مراکز آموزش عالی ماهشهر یک هفته تعطیل شدند

پیام خوزستان - آبادان - ستاد مدیریت بحران ماهشهر مراکز آموزش عالی این شهرستان را از روز شنبه 17 فروردین ماه تا پایان هفته تعطیل اعلام کرد.

سفر اتباع عراقی به ایران از مرز شلمچه شتاب گرفت

پیام خوزستان - آبادان - سرپرست پایانه بین المللی شلمچه گفت:با رایگان شدن صدور روادید بین ایران و عراق سفر اتباع عراقی به کشور از گذرگاه مرزی شلمچه شتاب گرفته و رو به افزایش است.

452هزار گردشگر از شهرستان اندیکا دیدن کردند

پیام خوزستان - اهواز- سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان اندیکا گفت: 452 هزار و 713گردشگر و میهمان نوروزی از 28اسفند پارسال تا پایان تعطیلات نوروزی از جاذبه های گردشگری این شهرستان دیدن کردند.

تجمع برای تعطیل کردن تئاتر اهواز

پیام خوزستان - روز جمعه 16 فروردین 98 در تجمع چندین نفر از هنرمندان تئاتر اهواز که در تالار آفتاب برگزار شد جامعه تئاتری اهواز در حرکتی خودجوش و همگانی با ...

10 اثر تاریخی شوش در فهرست آثار ملی منقول ثبت شد

پیام خوزستان - معاون میراث فرهنگی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: 10 اثر منقول فرهنگی تاریخی این استان در فهرست آثار ملی ثبت شد. به ...

کسانی خرخره تئاتر خوزستان را می‌جوند

پیام خوزستان - نشست بررسی نمایش «تاکسیدرمی» با شرکت اعضای گروه تئاتر آماتور برگزار شد. به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، مجتبی رستمی‌فر، کارگردان نمایش ...

عزیمت زائران عتبات عالیات از پایانه مسافری چذابه ممنوع شد

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت: عزیمت زائران عتبات عالیات به عراق از پایانه مسافری چذابه به دلیل خطرات ناشی از بروز سیلاب در شهرستان دشت آزادگان از روز سه شنبه 13 فروردین تا اطلاع بعدی ممنوع است.

کلاس های درس 2 دانشگاه خوزستان تا 24 فروردین تعطیل شد

پیام خوزستان - اهواز - دانشگاه های شهید چمران اهواز و علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان(در شهرستان باوی) با توجه به شرایط جوی و وقوع سیل، تا 24 فروردین تعطیل اعلام شدند.

مردم اهواز در 13 فروردین به دامان طبیعت رفتند

پیام خوزستان - اهواز - اهوازی ها در روز 13 فروردین به دامان پر مهر و محبت طبیعت رفتند و ساعاتی را در کنار خانواده گذراندند و در دست آخر نیز سبزه ها را به هم گره زدند.

انتشار فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر اهواز با شعار «آب طعم زندگی»

پیام خوزستان - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر اهواز با شعار «آب طعم زندگی» خبر داد. به گزارش ایسنا ـ ...

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: سفر کتابخانه‌ های سیار کانون در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» به محل اسکان خانواده‌ های سیل‌ زده‌ در منطقه الهایی خوزستان آغاز ‌شد.

گردشگری آبی در خرمشهر ممنوع شد

پیام خوزستان - آبادان - دبیر ستاد نوروزی و رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خرمشهر گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و افزایش سرعت باد همچنین افزایش حجم آب رودخانه کارون و اروندرود هر گونه فعالیت گردشگری آبی در خرمشهر تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

ساير مطالب

ورود گردشگر به آبشارها و قلعه سلاسل شوشتر ممنوع شد

سال رونق تولید فرصتی استثنایی برای جبران

عروسی در میان سیل خروشان دز

پایانه مرزی شلمچه برای تردد روان اتباع ایران وعراق آماده است

ما خوزستانی‌ها و بوشهری‌های ما

چغازنبیل گردشگر نمی‎ پذیرد

560 هزار میهمان نوروزی از شهرستان لالی دیدن کردند

گردشگری آبی در آبادان متوقف شد

یکه تازی قایق های گردشگری در کارون و بی توجهی به جان مسافران

یک میلیون و 750هزار گردشگر به آبادان سفر کردند

بیش از 192هزار گردشگر از شهرستان اندیکا دیدن کردند

فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر اهواز رونمایی می‌شود

افزایش 18 برابری گردشگران ورودی به آبادان در نوروز 98

اثر تاریخی بند میزان در شوشتر زیر سیلاب رفت

340 هزار مسافر از گردشگری آبی در آبادان استقبال کردند

کاوش: بحران همراهی نکردن مردم ادامه دارد

66هزار گردشگر از شوشتر بازدید کردند

تردد مسافر نوروزی در مرز شلمچه از 43هزار نفر فراتر رفت

خورنا: بحران در قاب رسانه های مجازی

سفر گردشگران نوروزی به آبادان افزایش یافت

تأمین امنیت کاروان های راهیان نور اولویت است

200 هزار نفر گردشگر نوروزی به شادگان سفر کردند

حرکت راهیان نور بهترین ظرفیت تربیتی برای جوانان است

شرایط حضورگردشگران خارجی در راهیان نور فراهم شود

50 خانه بوم گردی در دزفول آماده بازدید گردشگران نوروزی است

یک میلیون و 305 هزار مسافر نوروزی به آبادان سفر کردند

اثر گذاری حرکت راهیان نور محدود به داخل کشور نیست

700راوی دریادمانهای خوزستان حماسه دفاع مقدس را روایت می کنند

بیش ازهفت هزار مسافر نوروزی در مدارس هندیجان اسکان یافتند

سالن های ورزشی و اردوگاه هابرای اسکان مسافران افزوده شدند

ششمین همایش منطقه‌ای خوشنویسی چلیپا برگزیدگان خود را شناخت

نمایش و فروش آثار هنری جشنواره هنرهای تجسمی انسان و محیط زیست در دزفول

ثبت 36‎ هزار بازدیدکننده در محوطه میراث جهانی شوش در چهار روز نخست سال

راهیان نور بر رشد و اصلاح جامعه تاثیرگذار است

قلعه سلاسل شوشتر بر روی گردشگران بسته شد

راهیان نور توصیه های اسکان و محدودیت تردد را رعایت کنند

محدودیت ها وممنوعیت های تردد کاروان های راهیان نوراعلام شد

عمق بخشی به حرکت فرهنگی راهیان نور از جوانان آغاز می شود

گردشگران از تردد در مناطق کوهستانی گتوند خودداری کنند

شوش پایتخت تمدن ایران میزبان مسافران نوروزی

چغازنبیل در پی بارندگی شدید گردشگر نمی‎ پذیرد

سالن های سرپوشیده آبادان برای اسکان میهمانان نوروزی مهیا شد

افزون بر 6 هزار مسافر نوروزی در مدارس شوش اسکان یافتند

سازه نیوز: پخش هدفمند سیلاب‌های خوزستان، یک فرصت بی‌بدیل

گردشگران از تردد در مناطق کوهستانی دزفول خودداری کنند

ورود گردشگران به بافت تاریخی قلعه شوش ممنوع شد

انتشار فراخوان جشنواره شعر یادواره شهدای مدافع حرم

به دیدن «رنگونی‎ها» بروید

عکاس خوزستانی کاندیدای شرکت در مهم‌ترین مسترکلاس عکاسی مستند جهان

شهدای فوتبالیست دستمایه نمایشی گروه تئاتر تجربه نو در راهیان نور

گردشگری دریایی خرمشهر مورد استقبال مسافران نوروزی قرار گرفت

200 هزار میهمان نوروزی وارد آبادان شدند

راهیان نور ازمسیرهای تعیین شده منتهی به یادمان ها خارج نشوند

طبیعت زیبای دزفول در نوروز خودنمایی می کند

14 هزار کلاس برای اسکان مسافران در خوزستان اختصاص یافت

ایذه، بزرگترین موزه رو باز جهان چشم انتظار مسافران نوروزی

قطار گردشگری اهواز در ایام نوروز راه اندازی شد

فراخوان نخستین جشنواره ملی شعر شهد شهود خوزستان منتشر شد

کانون پرورش فکری خوزستان هفت واحد سیار فرهنگی راه اندازی کرد

70 مسجد و حسینیه در شوش پذیرای مسافران نوروزی است

توسعه فضای اسکان مسافران نوروزی در دستور کار است

اهواز ؛ شهر خورشید روی آب

12 هزار نفر در مدارس آبادان اسکان یافتند

یک زوج جوان دریادمان شهدای هویزه پیمان زناشویی بستند

شوشان: مقامات انتصابی و انتخابی، نبایدپرچم دار اعتراضات شوند

نگاهی به اماکن زیارتی و مذهبی آبادان و خرمشهر

1.2 میلیون گردشگر طی چهار روز از خوزستان بازدید کردند

شقایق‌های دشت سوسن چشم به راه مهمانان نوروزی

گتوند گردشگران را فرا می خواند

بخش چلو اندیکا نگین گردشگری خوزستان

موزه هنر، کودکان را در برابر مسئولیت موزه ها تقویت می کند

بازار سنتی عیدیا در بهبهان برگزار شد

تاریخ، مذهب و طبیعت را در قاب رامهرمز ببینید

تبلیغات منفی دشمن، حرکت راهیان نور را کمرنگ نکرد

تابانیوز:هفت سین نمایشگر اندیشه ناب ایرانی

مشارکت اقشار مردم بزرگترین سرمایه مسئولان است

مسجد جامع خرمشهر میزبان راهیان نور در نوروز

آبادان؛ پیش و پس از ملی ‌شدن صنعت نفت

جشنواره نوروزگاه در پارک دولت دزفول برپا شد

شهر اولین ‌ها را در نوروز 98 از دست ندهید

60 مدرسه در شهرستان شوش به اسکان مسافران نوروزی اختصاص یافت

تلفیق زیبای آب و نخل، تاکستان و نخلستان را در کارون ببینید

لاله های سرخ لالی چشم به راه مسافران نوروزی

شوشتر شهری زیبا با قدمتی کهن

ماهشهر با 10جاذبه گردشگری نوروز میزبان مسافران است

طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه شوشتر آغاز شد

چوئبده شهری گمنام با ظرفیت های ناب گردشگری

اندیمشک، شهری با جاذبه های بهاری

اسامی پنج هزار شهید روحانی در حوزه علمیه ثبت شده است

عصر جنوب: خوزستان مهاجرفرست‌ترین استان ایران

خوزستان با کمبود سالن تئاتر مواجه است

راهیان نور روحیه جهاد و شهادت را در جوانان توسعه داده است

نفرات برتر همایش ملی شعر گویشی هُمدِرُنگ معرفی شدند

طرح نوروزی گردشگری آبی در بندر خرمشهر آغاز شد

خرمشهر نگینی درخشنده در بهار خوزستان

جاذبه‌های گردشگری بهبهان میزبان مهمانان نوروزی

13مسجد برای برگزاری آیین اعتکاف امسال درشوشتر درنظر گرفته شد

خورنا: داستان نویسی؛ طرحی برای آشتی دانش آموزان با خلاقیت

نور خوزستان: ریشهِ مشترک جنایات حلبچه و نیوزیلند!

اهواز آماده میزبانی از مسافران نوروزی است

راهیان نور نقش ویژه ای در تقویت معنویت در جامعه دارد

یادمانهای شهدا و مناطق عملیاتی خوزستان پذیرای مهمانان نوروزی

عکاس خوزستانی نامزد دوره های ورلدپرس شد

2 طرح پژوهشی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزیده وزارت علوم شد

15اثردرجشنواره ملی فردوسی به میزبانی خوزستان برگزیده شدند

مدارس نوبت عصر روز یکشنبه در باغملک تعطیل اعلام شد

حال بنای مسجد 900 ساله دزفول ناخوش است

یک هزارو 120مدرسه در خوزستان آماده اسکان میهمانان نوروزی است

کاوش آنلاین: شکست پروژه مسکن مهر در اهواز

انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان انقلاب را بیمه می کند

مدارس نوبت عصر یکشنبه شهرستان اندیکا تعطیل اعلام شد

مرمت اضطراری «خانه اخوان» در بهبهان

پایان مرمت سابات‎‎های بافت تاریخی شوشتر

آموزش گردش دریایی در اسکله‎های آبادان در نوروز 98

هنرمندان شوشتر مبدع جریان‌های فرهنگی و هنری هستند

مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه بری گیفورد با ترجمه جلیل جعفری منتشر شد

آیین پایانی سه رویداد فرهنگی در شوشتر

هنرمندان شوشتر مبدع جریان‌های فرهنگی و هنری هستند

مدارس نوبت عصر یکشنبه شهرستان ایذه تعطیل شدند

اندیکا مقصدی مناسب برای تعطیلات نوروزی است

انجام طرح مطالعاتی گردشگری در بحرکان هندیجان

تشکیل کمیته گردشگری آبی و جنگ در اروندکنار و چوئبده

درخشش شاعر حمیدیه در کنگره ملی شعر فاطمی

بیش از 50 درصد مدارس شوش هوشمند شده‌اند

جشنواره سفرنگاری دزفول گرام با معرفی نفرات برتر پایان یافت

گردهمایی گردان ابوذر و رزمندگان دفاع مقدس در گتوند برگزار شد

جدایی مردم از نظام هدف اصلی دشمن از فشارهای اقتصادی است

دشمن بنیان خانواده را در ایران هدف قرار داده است

15 مسجد میزبان مراسم اعتکاف در ایذه و باغملک هستند

دانشگاه نسبت به مسائل پیرامونی خود حساس باشد

استفاده ازاعتبارات دولتی برای بازسازی عتبات عالیات ممنوع است

خوزستان جزء هفت استان پیشگام در راه‌اندازی کمپین 6030 است

مسئولان برای مقابله با بحران در سال آینده بیشتر تلاش کنند

قرارگاه کربلا آماده همکاری با دولت برای رونق تولید داخلی است

ایمنی شناورهای گردشگری خرمشهر ارتقاء می یابد

صنایع دستی، زیباترین سوغات دزفول برای گردشگران نوروزی

شهرداری خرمشهر آماده استقبال از مهمانان نوروزی است

دشمنان در حوزه جنگ نرم خوزستان را هدف قرارداده اند

انتشار پوستر نخستین جشنواره نمایشنامه‌خوانی «توفای سرخ»

سالی که شمع میلادم را خاموش کردم

زندگی هنوز در آبادان زنده است

60 اثر در جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور برگزیده شدند

مزارهای شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در خوزستان گلباران شد

جشنواره دزفول گرام باهدف معرفی جاذبه های این شهرستان آغاز شد

نخستین کارخانه تولید برق صنعتی کشور ثبت ملی شد

رضا زدوار عضو هیات مدیره انجمن خوشنویسان ایران شد

نخستین دوره مسابقات کشوری جام اکسین در اهواز برگزیدگان خود را شناخت

نخستین جشنواره مردمی موسیقی محلی، منطقه جنوب و جنوب غرب در اهواز برگزار می‌شود

اپلیکیشنی برای چغازنبیل

کهن ترین شهر جهان آماده میزبانی از مسافران نوروزی